Харч.пром

Сьогодні ми вітаємо тих, хто своєю щоденною працею розвиває одну з провідних та найважливіших галузей української економіки, хто годує нашу державу та Лубенщину, хто робить якісні продукти, хто створює нові вироби і робить наше життя смачнішим.
      Спасибі за невтомну, відповідальну і віддану працю кожному працівникові харчопереробних підприємств, водіям, які вчасно (свіжою і ще гарячою) доставлять на прилавки магазинів запашну і апетитну продукцію, керівництву – за уміло організоване та злагоджене виробництво, великий асортимент продуктів харчування.
        Зі святом, шановні працівники харчової промисловості! Зичимо вам мирного неба, міцного здоров’я, наснаги і достатку, вдячних споживачів, нехай кожен цінує вашу працю та продукцію виготовлену вашими “золотими руками”.
         Нехай у ваших домівках завжди панують родинний затишок і достаток у мирній, заможній, квітучій Україні!
         Разом до Перемоги!

Голова Лубенської районної ради                  Тетяна КАЧАНЕНКО