черв.хр1

В рамках підписаного меморандуму, голова Лубенської районної ради Тетяна КАЧАНЕНКО, заступник голови Оксана ЦИМБАЛ взяли участь у нараді з питань покращення надання соціальних послуг Лубенською районної організацією Товариства Червоного Хреста в Україні на території Лубенської територіальної громади.

Олена ПАХОМОВА, голова районної організації, детально ознайомила присутніх з видами послуг, які надає Товариство та з проблемами з якими вони зіткнулись.

Уповноважений представник Лубенської міської ради Юліана ЗЕЛЕНСЬКА та старости громади взяли активну участь в обговорені питань щодо покращення надання соціальних послуг населенню Лубенської громади.

Роботу з даного напрямку буде продовжено з територіальними громадами Лубенського району.

черв.хр2

черв.хр3