День захисн

        У свято Покрови Пресвятої Богородиці в Україні відзначають відразу кілька свят – День українського козацтва та День захисників і захисниць України.

       Споконвіку, з часів Київської Русі, Пресвята Богородиця вважалася захисницею воїнів-захисників. Козаки називали Покрову своєю заступницею і завжди молилися Діві Марії перед початком важливих битв та дякували захисниці після вдалого походу. Цього дня згадуємо і наших предків козаків, й ветеранів Першої та Другої світових війн, які виборювали право на незалежність. Сьогодні з глибокою повагою ми вшановуємо наших воїнів, які у кращих традиціях славного козацтва стоять на захисті Української державності, оберігаючи цілісність та незалежність нашої країни від ворожих зазіхань. Щирі слова вдячності та шани адресуємо сьогодні захисникам та захисницям за самовіддане та жертовне служіння Україні, її народу.
      За більш ніж півтора року збройного протистояння російським окупантам захисниками Вітчизни стали не лише наші славні воїни. Поруч з ними виборюють перемогу медики, волонтери, громадяни різних професій в сотнях міст та сіл України. Сотні тисяч українців щодня ризикують власним життям для збереження демократичних цінностей та територіальної цілісності нашої держави, а також – миру в Європі.

        Спасибі Вам, що тримаєте небо над нами і хай береже небо Вас.
     Слава ЗСУ та Слава Україні! Нехай Пречиста Мати, як і багато віків тому, тримає свій святий омофор над Україною, нашим народом і нашими славними воїнами-оборонцями!

З повагою
Голова Лубенської районної ради        Тетяна КАЧАНЕНКО

Депутати районної ради