Грицаєнко

Сьогодні, 30 вересня, свій День народження святкує голова Лубенської міської ради Грицаєнко Олександр Петрович.
Шановний Олександре Петровичу !

Від імені депутатського корпусу, виконавчого апарату Лубенської районної ради прийміть вітання з нагоди Вашого Дня народження!
    Міцного здоров’я, добробуту, миру та затишку в родині.
    Щиро бажаємо, щоб кожен новий день був щедрим на успіхи та перемоги, багатим на добрі звістки, радісні події, особисті досягнення і благородні справи. Нехай людська пошана буде подякою Вам за плідну працю та вірне служіння громаді!
    Нехай гідним внеском у розбудову Лубенщини завжди буде Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність. А найвищою нагородою нехай завжди буде для Вас людська вдячність і повага!
     Мирного неба над головою і вільної незалежної української землі під ногами!

Голова Лубенської районної ради                  Тетяна КАЧАНЕНКО

Депутати районної ради