13 листопада під головуванням   голови постійної комісії з питань планування бюджету і фінансів Олександра Коломійця у Лубенській районній раді відбулося   спільне засідання постійних комісій.

Участь у засіданні взяли голова районної ради Олексій Дядечко, заступник голови районної ради Євгенія Яковченко.

Голова районної ради Олексій Дядечко прозвітував про свою діяльність за період з листопада 2011 року по листопад 2012 року.

Депутатами було опрацьовано питання про внесення змін до показників районного бюджету на 2012 рік: за рахунок трансфертів з державного бюджету фінансовий ресурс бюджету району збільшується на 1978,1 тис.грн.

Розглянуто питання передачі бюджетних трансфертів Лубенській міській раді у 2013 році, з метою належного обслуговування сільських дітей з обмеженими фізичними можливостями у центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів виконавчого комітету Лубенської міської ради.

Заслухано питання надання права фінансовому управлінню на отримання позик у 2013 році.

Члени комісій підтримали усі пропозиції, які озвучила начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Самійленко.

Депутати заслухали інформацію головного спеціаліста відділу організаційно - кадрової роботи Наталії Ісаєнко «Про хід виконання районної Програми реалізації державної інформаційної політики та фінансової підтримки місцевих ЗМІ на 2011-2015 роки».

Також було обговорено ряд важливих питань: «Про Порядок прийняття, передачі та списання майна , що належить до спільної власності територіальних громад сіл району», «Про передачу будівлі і споруди Шеківської ЗШ І-ІІ ступенів», «Про внесення змін до рішення районної ради від 16 липня 2004 року «Про створення Лубенського районного трудового архіву», з метою приведення у відповідність установчих документів Лубенського районного трудового архіву до вимог чинного законодавства України, «Про затвердження розпоряджень голови районної ради».

Опрацьовані питання рекомендовано винести на розгляд 15 сесії районної ради.