unnamed 7

22 вересня 2023 року відбулася чергова 17 сесія Лубенської районної ради 8 скликання під головуванням Тетяни КАЧАНЕНКО.

Перед початком сесії, голова районної ради Тетяна КАЧАНЕНКО та голова Лубенської РВА Сергій СІРЯЧЕНКО виконали почесну місію та вручили відзнаки Полтавської обласної ради за активну діяльність із надання всебічної допомоги українським військовим і внутрішньо переміщеним особам, які постраждали внаслідок російської збройної агресії та з нагоди Дня Незалежності України.

unnamed 2

Всі питання порядку денного, які попередньо розглядались на спільному засіданні постійних комісій та Президії районної ради, були розглянуті та прийняті відповідні рішення.

Під час розгляду питання «Про результати діяльності Лубенської окружної прокуратури у I півріччі 2023 року», депутати отримали вичерпні відповіді на питання від керівника Лубенської окружної прокуратури Іван КІНАША.

unnamed 9

На сесії виступив голова РВА Сергій СІРЯЧЕНКО

Сесія пройшла в конструктивному руслі та прийнята виважені рішення.

unnamed 5

unnamed 4