277772

13  листопада у Вовчицькому районному краєзнавчому музеї імені Івана Саєнка відбулося відкриття персональної виставки фоторобіт Володимира Білоуса та його вихованки Лілії Стрільчук.

Перша виставка фоторобіт Володимира Білоуса пройшла у 1961 році, у 1997 році знаний митець фотографії представив свою виставку «Жінка і ніч». І ось у 2012 році знову виставка.

На рахунку члена національної спілки фотохудожників України Володимира Білоуса багато виставок, звань і нагород. Він возвеличив жінку, побачив незвичне у звичних речах, зумівши за допомогою мистецтва фотографії передати це іншим.

Натхненно під час урочистого відкриття виставки про життєвий і творчий шлях фотохудожника розповіла член НСПУ Раїса Плотникова.

Лілія Стрільчук дякувала своєму наставнику за те, що свого часу повірив у неї.

Володимира Білоуса називають невтомним серцем, а Лілію Стрільчук - чарівною квіткою фотоклубу. «Софіт», - про що сказала їхня колега Лілія Некрасова.

Роботи фотохудожників не залишили нікого, а підтвердження тому - слова вдячності захоплення, гучні оплески і квіти.

На заході були присутні голова районної ради Олексій Дядечко, який висловив своє захоплення роботами митців і передав вітання від голови райдержадміністрації Віктора Алєксєєнка.

Про свої враження від побаченого говорили начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Людмила Пазенко, секретар Вовчицької сільської ради Валентина Дараган.

Додавали гарного настрою присутнім поетичні рядки Миколи Кочерги, музичні композиції у виконанні чоловічого вокального ансамблю районного будинку культури, троїстих музик