1 dthtcyz

Дорогі школярі та студенти, шановні вчителі та батьки! Прийміть найщиріші вітання з Днем знань і початком навчального року!

1 вересня – це свято всіх, хто вчиться і навчає, хто виряджає до школи і зустрічає з неї, хто щодня везе шкільним автобусом, хто спонукає до творчості та спортивних перемог, хто допомагає зрозуміти прості та вічні істини, завдяки яким з маленької людини формується особистість.
Хвилююче цей день звучить для першокласників, які в цей день ступають на дорогу Знань. Нехай ваш шлях буде захоплюючим, цікавим та надзвичайно пізнавальним.
Педагоги! Щасливо йдіть на улюблену роботу, із задоволенням сійте розумне, добре, вічне і радійти душею від достойних результатів своєї праці.
   Хоч би як було складно та хоч би якими були часи, все одно залишається незмінним те, що освіта має значення.
  Зичимо усім школярам і студентам сміливості й впевненості в собі, натхнення та нових перемог, які будуть належно оцінені – і вчителями, і країною, і світом! Бажаємо кожному насамперед міцного здоров’я та початку відліку мирного часу на рідній землі.
    Віримо, що наступного року дітей поведуть до шкіл в Україні татусі, які повернулись з війни! Зі святом!

Слава Україні!

Голова Лубенської районної ради      Тетяна КАЧАНЕНКО