Качаненко

Сьогодні, 29 серпня, в цей літній, сонячний день, святкує свій день народження Тетяна Петрівна Качаненко.

Шановна Тетяно Петрівно!

В цей особливий день, коли здійснюються всі мрії, дозвольте привітати з Днем народження - досвідченого та авторитетного управлінця, мудрого наставника, чудову людину та чарівну жінку, яка завжди створює гарну атмосферу в колективі, яка завжди відкрита до саморозвитку. Людину, яка завжди прийде на допомогу і в радості, і в скруті. Керівника, яка не стоїть осторонь проблем Лубенщини. Ви ділитесь своєю енергією та заряджаєте інших позитивом. Спасибі Вам, Тетяно Петрівно, за те, що зберігаєте оптимізм і впевненість, які так потрібні в даний час.
   Від щирого серця бажаємо удачі та наснаги, задоволення від кожної миті життя, міцного здоров’я, благополуччя, доброго настрою та великих сил. Нехай у Вашому житті завжди сяє сонце радості та щастя, нехай поруч будуть підтримка рідних та повага друзів, нехай ніколи Вас не покине впевненість та бадьорість. Бажаємо мирного неба, світлих надій, довгих та мирних років життя на нашій Лубенській рідній землі.

Виконавчий апарат Лубенської районної ради
  Депутати районної ради