День Прапора

Жовтий і синій – кольори сміливості та свободи. 🇺🇦
    Державний прапор України – символ єдності і незламності.

З початком війни люди у різних куточках нашої планети почали використовувати Прапор України, щоб продемонструвати підтримку українському народу.

Наш прапор нині бачить увесь світ. У його барви вдягаються посадовці та світові зірки, і його ж вивішують на мільйонах домівок звичайні люди, які прихистили українські сім'ї. З прапором України виголошують політичні промови, його демонструють під час виступів на світових аренах. Відвойовуючи українські землі у ворога, Наші військові встановлюють там український прапор.
    Стаючи найкращими в спорті, Наші спортсмени тримають в руках прапор.
    Йдучи до школи 1 вересня, діти бачать як український прапор майорить біля їх школи.

У всі часи державний прапор – священний, адже українці вже не раз віддавали за нього життя.
    Повага до прапора – це повага до свого народу, його коріння і традицій.

Сьогодні наша країна, весь український народ проходить через тяжке випробування. Долаючи труднощі, відстоюючи незалежність та недоторканість територій, ми розуміємо, що головна цінність та мета обраного нами шляху – це мирне небо, щасливі родини та світле майбутнє.

Патріотизм, любов до Батьківщини, почуття національного єднання народжується в наших серцях коли звучить Державний Гімн і майорить Державний Прапор. Шануймо те, що нас об’єднує! З Днем Державного Прапора, Україно!🇺🇦

Слава Україні ! Слава ЗСУ! 🇺🇦💛💙

Голова Лубенської районної ради