Омельяненко   Сьогодні, 13 серпня, свій день народження святкує депутат Лубенської районної ради VIII скликання - Омельяненко Наталія Іванівна.

Шановна Наталіє Іванівно!
     Від імені депутатського корпусу, виконавчого апарату Лубенської районної ради прийміть вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Бажаємо миру і добра, тепла і сонця, удачі і успіху у всіх починаннях, мріяти і виконувати свої мрії, міцного здоров’я і довгих років життя! Нехай життя підносить тільки приємні сюрпризи і очі іскряться від щастя!
    Бажаємо вам квітів та мирного неба. І нехай нескінченним буде запас бажань, але кожне з них – заповітним.

З повагою,
Голова Лубенської районної ради Тетяна КАЧАНЕНКО