Будівельник

  Будівельники – це представники однієї з найзатребуваніших професій у світі. Ви зводити нові будівельні об’єкти та відновлюєте ушкоджені. Саме завдяки Вам ми маємо змогу жити в будинках та квартирах, зустрічатися з колегами в офісі та з друзями у кав’ярнях. Ви будує житло, лікарні, школи, дитячі майданчики та інші об’єкти даруючи людям домашній затишок і комфорт, а також естетичне задоволення від архітектурних витворів.

   День будівельника професійне свято не тільки будівельників, а й працівників виробництва будівельних матеріалів. Адже не можна побутувати надійну споруду без якісних матеріалів.
Ви робите населені пункти красивими, зручними для життя, постійно вдосконалюєте свою професійну майстерність, впроваджуєте новітні ідеї, технології та задуми.

   Зичимо всім Вам невичерпної енергії, щастя і міцного здоров'я. Нехай у родинах панує любов і злагода, небо буде чистим і мирним, а земля під ногами твердою. Нехай ваша праця приносить тільки радість і достаток, людям – затишок зручних осель, а Україні - процвітання.

З повагою,
Голова Лубенської районної ради Тетяна КАЧАНЕНКО

Депутати районної ради