Декнь молоді

Шановна молодь Лубенщини!

Молодь – це не лише майбутнє, це наше сьогодення. Саме від вас уже сьогодні залежить те, чим буде жити наше рідна Лубенщина і Україна загалом вже завтра. Адже молодіжна політика та національно-патріотичне виховання – це основа сильної та незламної української нації. Ми разом створюємо той надійний тил для наших військових, які стали на захист держави. Це надзвичайно важливо. Сьогодні, як ніколи, нашій країні потрібні Ваші успіхи, Ваш оптимізм, віра в майбутнє і прагнення до кращого. Потрібні саме ті якості, які властиві молодості і молодим.

Твердо знайте – молодість не вік. Молодість – це стан душі. Залишайтесь молодими!

Дякуємо всім і кожному за пророблену роботу, не зупиняйтеся на досягнутому, втілюйте всі свої амбітні цілі, сили та наснаги.

Нехай збудуться всі Ваші мрії і реалізуються найсміливіші плани,
творчої енергії, незалежних думок та сил, щоб втілити в життя все до чого Ви прагнете!

Мирного неба, світлих надій, упевненості у завтрашньому дні🇺🇦💛💙

З повагою,

Голова Лубенської районної ради