фото Лубенське бюро

Кожна людина може отримати безоплатно консультацію юриста — у Лубенському бюро правової допомоги. Воно знаходиться у центрі міста поблизу міськрайонного суду.

Усі люди, незалежно від доходів, соціально статусу та віку, можуть отримати:

• правову інформацію, консультації і роз'яснень з правових питань;
  • допомогу у складенні заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім документів для звернення до суду).

Деякі категорії громадян можуть отримати послуги з представництва інтересів у судах, інших державних органах та допомогу у складенні документів до суду (вторинну правову допомогу).

Зокрема, це такі категорії:

• внутрішньо переміщені особи;
  • малозабезпечені люди (з доходом менше двох прожиткових мінімумів для працездатних осіб - 5368 грн);
  • люди з інвалідністю (з доходом менше двох прожиткових мінімумів для непрацездатних осіб - 4186 грн);
  • ветерани війни та члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України;
  • постраждалі від домашнього насильства;
  • діти.

Чи справді послуги надаються безоплатно

Так, безоплатна правова допомога є видом державної гарантії, гарантується Законом України «Про безоплатну правову допомогу» та повністю фінансується за кошти Державного бюджету України.

Лубенське бюро правової допомоги працює по буднях з 8:00 до 17:00 за адресою: м. Лубни, вул. Монастирська, 17 (в дворі суду).

Довідково. Лубенське бюро правової допомоги належить до системи безоплатної правової допомоги. Система надання безоплатної правової допомоги — це мережа точок доступу до правової допомоги по всій Україні, яка складається з Координаційного центру з надання правової допомоги, регіональних та місцевих центрів з надання безоплатної вторинної допомоги, а також бюро правової допомоги і підпорядковується Міністерству юстиції України.

прийом громадян Лубни