Конституція

Сьогодні Конституції України — 27 років!

Саме стільки років минуло від її офіційного ухвалення Верховною Радою України, хоча конституційний процес у нашій державі триває набагато довше.

Щороку у День Конституції ми згадували про права та гарантії, розмірковували, яке значення для кожного з нас має Конституція.

Але тепер, на 490 -й день повномасштабного вторгнення росії в Україну, ці питання перестали бути предметом для роздумів.

Бо тепер ми точно знаємо, що насправді Конституція глибоко закарбована у серці кожного українця. Через повагу, єдність, готовність допомагати, захищати і разом боротись за нашу свободу та незалежність.

Через усі ті прояви людяності та сміливості, які продемонстрував наш народ під час війни. Через любов до своєї країни.

Спільно захищаємо український народ, українську землю, українську мову, нашу свободу та гідність, наше право на життя.

Герої стоять на смерть за наше конституційне право бути вільними та незалежними. Українці вистоять. Україна переможе. Наша Конституція буде діяти по всій Україні. Миру нам усім після перемоги над московською нечестю.

Слава Україні!

Слава Конституції України!