донор

14 червня у всьому світі відзначають День донора крові. Під час воєнних дій, відколи історія пам'ятає кровопролитні війни, донорська кров була ледь не єдиним способом врятувати бійця, який зазнав поранення з масивною крововтратою у наслідку.

В реаліях сьогоднішньої війни, ми, українці в тилу, повинні робити все від нас залежне, аби зберегти життя кожному бійцю. Крім того, варто не забувати й про цивільних, які стають жертвами ракетних та артилерійських ударів - їм необхідна донорська кров.

Щодня до лікарень прибувають нові поранені бійці, ми їм можемо допомогти, здавши кров, котра рятує життя.

Ми дякуємо Вам, що ви є! Дякуємо за ваші небайдужість, чуйність, наполегливість, сміливість! Ми бажаємо вам здоров’я, щоб після кожної донації – ваші власні сили тільки більшали! Зараз ви робите неоціненний внесок у нашу спільну Перемогу.

З повагою, голова Лубенської районної ради Тетяна КАЧАНЕНКО

Депутати районної ради