журн

Шановні журналісти!

Представники газет, телебачення, радіо та інтернет–видань!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня журналіста.

«Журналістика – це більше ніж професія. Журналістика – це спосіб життя».

Щиро дякуємо Вам за Ваш «спосіб життя», за служіння людям, громадам, Україні. Сьогодні, коли московські орки знищують українські міста та села, вбивають українських дітей, ми по іншому сприймаємо роботу журналістів. Наші медійники, подекуди ціною власного життя, розповідають нам правду про війну, про подвиги наших захисників.

З нагоди професійного свята бажаємо Вам, шановні журналісти, професійного розвитку, лише гарних новин та багато інфоприводів. Нехай у ці непрості дні війни робота стане важливою мотивацією до нових звершень, а Ви відчуєте свою роль у нашій інформаційній боротьбі.

Нових звершень Вам, вдячних читачів, глядачів і слухачів.

Продовжуйте тримати наш інформаційний фронт, разом рухаємося до Перемоги!

З повагою, голова Лубенської районної ради Тетяна КАЧАНЕНКО

Депутати районної ради