44

2 листопада  у районному будинку культури відбулися  святкові урочистості з нагоди Дня працівників соціальної сфери. У цей день добрим словом згадували  працівників управління праці та  соціального  захисту населення, територіального центру соціального обслуговування, міськрайонного центру зайнятості, служби у справах дітей,  управління  ПФУ в м.Лубни  та Лубенському районі, фонду  соціального  страхування  від нещасних випадків на виробництві та фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, міськрайонної  організації Товариства Червоного хреста, які  стоять на захисті  соціальних інтересів громадян.

Найкращі побажання працівникам соціальної сфери лунали з  вуст  керівників району: голови районної ради Олексія Дядечка та голови районної державної адміністрації Віктора Алєксєєнка.

У своїх виступах вони дякували   працівникам соціальної сфери за  відповідальність, відданість, а головне – гуманізм, бажання бути  корисними  суспільству.

За сумлінну працю, вагомий особистий внесок у реалізацію державної соціальної політики, високу професійну майстерність   Почесними грамотами районної ради райдержадміністрації було нагороджено  Любов мазню, Наталію Сергієнко,  Тетяну Корнієнко, Тамару Саєнко, Олену Карпець, Людмилу Кочергу,  Валентину Рудь на інших. Почесні грамоти департаменту  праці та соціального захисту населення ОДА  отримали Наталія Мовчан, начальник відділу обліку контролю  та звітності управління праці та соціального захисту населення Любов Пономаренко.