ХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОСКРЕСНЕ УКРАЇНА!
Шановні жителі Лубенщини, захисники України, гості нашого краю!
       Щиро вітаємо вас із світлим Воскресінням Христовим!
       Великдень приходить до нас із запашною паскою і різнобарвними українськими писанками. Це свято – символ перемоги життя над смертю, початку нового шляху, здійснення життєвих надій та сподівань.
      У Великодні дні ми щиро дякуємо Богу за хвилини радості, але водночас просимо сил у випробуваннях.
      Нехай Всевишній благословляє нашу Україну на єдність і злагоду, зцілення від печалі і щасливий погляд кожного захисника держави, кожного, хто працює на її утвердження, кожного, хто не мислить себе поза Україною.
      Ми звертаємося до Бога по-різному, але всі поділяємо переконання, що сьогодні Бог – з Україною.
      Ми молимося різними мовами, але пліч-о-пліч боремося за свою державу. І життя переможе.
      Бажаємо вам міцного здоров’я, віри у кращий завтрашній день, благополуччя та добробуту. Нехай свято Великодня принесе терпіння та світло у ваші родини, а помисли будуть щирими та добрими.
      Щиро бажаємо нам усім, щоб сонце Перемоги і Миру зійшло над Україною!!!
      Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
З повагою,
голова Лубенської районної ради                     Тетяна КАЧАНЕНКО