2 листопада у районній раді відбулося  засідання постійної комісії з питань соціальної сфери та соціального захисту населення, яке провів голова комісії  Юрій Єремієвський.

Засідання пройшло за участю заступника голови районної ради Євгенії Яковченко.

На засіданні було розглянуто подання Тарандинцівської сільської ради про присвоєння звання «Почесний громадянин Лубенщини»  директору інституту інформатики, випускнику Тарандинцівської ЗШ  Жалдаку Мирославу Івановичу.

Участь у обговоренні питання взяли  депутати районної ради Василь Бут, Василь Куксань, Юрій Єремієвський.

Комісією  було прийнято рішення рекомендувати Тарандинцівській сільській раді розглянути питання про присвоєння Жалдаку Мирославу Івановичу    звання «Почесний громадянин села Тарандинці»