22 березня 2023 року, у залі засідань районної ради відбулося пленарне засідання чотирнадцятої сесії районної ради восьмого скликання.

В роботі пленарного засідання окрім депутатів районної ради взяли участь начальник РВА Сергій СІРЯЧЕНКО, керівник Лубенської окружної прокуратури Іван КІНАШ, начальник Лубенського районного відділу поліції ГУНП в Полтавські області Євгеній КАРПЕЦЬ, працівники виконавчого апарату районної ради та апарату райдержадміністрації.
Перед початком роботи, депутати хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих захисників та захисниць України, що загинули від рук російських окупантів.
В ході сесії присутні заслухали інформації про результати діяльності Лубенської окружної прокуратури та відділу поліції про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району за 2022 рік.
Розглянули ряд питань, зокрема:
- Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Лубенського району за 2022 рік;
- Про внесення змін до показників районного бюджету Лубенського району на 2023 рік;
- Про зміну і встановлення меж населеного пункту села Новий Байрак Лубенського району Полтавської області;
- Про затвердження списку присяжних Лубенського міськрайонного суду Полтавської області;
- Про затвердження списку присяжних Гребінківського районного суду Полтавської області;
та інші
Попередньо питання порядку денного розглянуто на засіданні постійних комісій та президії районної ради.
Пленарне засідання сесії районної ради пройшло плідно та конструктивно, за що голова районної ради Тетяна КАЧАНЕНКО подякувала.
unnamed 5
unnamed 2unnamed 1unnamed 7unnamed 6unnamed 3unnamed