Сьогодні, голова Лубенської районної ради Тетяна Качаненко разом із старостою Віктором Марченком, зустрілися із жіночим творчим колективом " Мацківські барви" та завідуючою Олександрівського сільського клубу Ніною Соломахою, вручили Подяки Полтавської обласної ради за активну волонтерську діяльність з надання гуманітарної допомоги військовим частинам Збройних Сил України, територіальної оборони та внутрішньо переміщеним особам, які постраждали внаслідок російської збройної агресії,
Ларисі Соломасі ![Мацківці](/images/Мацківці.jpg)
![Мацківці](/images/Мацківці.jpg)
Ніні Бобрик
Ніні Соломасі
Валентині Мусі
Лідії Погорєлові
Аллі Сень.
Щирі слова подяки Ларисі Босенко, депутату Полтавської обласної ради за сприяння, підтримку за подарунки! Разом до Перемоги!