ЦЬОГО ДНЯ У 2016 РОЦІ ВІДДАВ ЖИТТЯ ЗА УКРАЇНУ:
Старший солдат, навідник.
Підрозділ: 16-й окремий мотопіхотний батальйон (58-а окрема мотопіхотна бригада) МАРЧЕНКО Руслан Володимирович.![Марченко](/images/Марченко.jpg)
![Марченко](/images/Марченко.jpg)
Закінчив Михнівську загальноосвітню школу, Вовчицький ліцей ім. В.Ф.Мицика, історичний факультет Полтавського державного педагогічного університету ім. В.Г.Короленка, аспірантуру. Вчителював на Дніпропетровщині. Згодом переїхав на проживання до міста Києва. Працював у Деснянській районній в місті Києві державній адміністрації.
Загинув 11 березня 2016 р. під час мінометного обстрілу позицій ЗСУ в промзоні міста Авдіївка (Донецька область).
Сімейний стан: Залишились батьки, сестра та син.
Місце поховання: с. Михнівці, Лубенський район, Полтавська область.
Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 8, ряд 10, місце 15.
Указом Президента України № 132/2016 від 8 квітня 2016 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).
Почесний громадянин Лубенщини.
Герою слава та вічна пам’ять![🙏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td9/1.5/16/1f64f.png)
![🙏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td9/1.5/16/1f64f.png)
![🙏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td9/1.5/16/1f64f.png)
![🙏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td9/1.5/16/1f64f.png)
![🙏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td9/1.5/16/1f64f.png)
![🙏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td9/1.5/16/1f64f.png)