19 лютого - День державного герба. Цього дня 1992 року золотий тризуб на синьому щиті офіційно став національним символом, який нині впізнають у всьому світі.
Тризуб завжди уособлював нерозривний зв’язок поколінь і славне історичне минуле української держави. У ньому закодована наша національна самобутність та ідентичність, прагнення до волі та незалежності, наша звитяга та наша генетична пам’ять.
Тризуб - це не просто зображення на нашому гербі. Він символ, який об'єднує нас у нашій боротьбі проти російського агресора та захищає нашу національну ідентичність.
Під синьо-жовтим стягом та із шевронами, на яких зображено Тризуб, Українські Воїни рішуче йдуть у бій за рідну землю. Нащадки великих князів та сміливих козаків, вони утверджують наше право на самостійне, щасливе і мирне життя.
Пам'ятаймо про українських Героїв, які захищають нашу країну та знають, що наші символи мають глибокий сенс.
Ми вистоїмо й обов’язково переможемо!
Слава Україні
Слава її Героям![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)
З повагою
Голова Лубенської районної ради
Тетяна КАЧАНЕНКО
Депутати районної ради