Війна – велика біда. Багато горя, покалічені долі. А це щоденна допомога людям, біженцям і людям, які цього потребують. Спілкуємося, вислуховуємо, по можливості допомагаємо. Це наші прекрасні українці з різних міст і сіл, які опинилися у жахливій біді.
![Допомога Березоточа 1](/images/2022_рік/ФОТО_2022/Допомога_Березоточа_1.jpg)
![Допомога Березоточа](/images/2022_рік/ФОТО_2022/Допомога_Березоточа.jpg)
«Разом з апаратом Лубенської районної ради докладаємо максимум зусиль в ці важкі, темні часи, щоб підтримати людей. Я завжди радію, від того, що маю можливість допомагати» – говорить Тетяна Качаненко.