DSC 58761

26 жовтня у селі Литвяки   було відкрито нове приміщення амбулаторії загальної практики сімейної медицини

До цього часу амбулаторія знаходилася на околиці села, у старій будівлі, до того ж у селі не було аптеки і це створювало незручності для селян.

Урочисте відкриття відбулося за участю голови районної ради Олексія Дядечка, голови райдержадміністрації Віктора Алєксєєнка, першого заступника голови райдержадміністрації Вікторії Мартиневської, керівника Литвяківської філії «Полтава-2007», депутата районної ради Григорія Мочоного, сільського голови Литвяківської сільської ради Валерія Ночовного,  головного лікаря обласного Лубенського госпіталю інвалідів війни Віктора Кравецького, керівників підприємств, установ та організацій, медичних працівників, жителів села та гостей.

У своєму виступі голова районної ради Олексій Дядечко зазначив:

- Зручне розташування амбулаторії дозволить мешканцям села швидко дістатися до медичного закладу і отримати необхідні послуги.

Долучився до привітань голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко зокрема наголосивши, що відкриття амбулаторії дає можливість наблизити медичні послуги до людей, поліпшити якість та доступність медичної допомоги сільському населенню.

Віктор Кравецький у своєму виступі говорив про те, що він добре розуміє та знає проблеми медицини сіл і невеликих міст, всебічно підтримує діючу районну владу у її починаннях стосовно реформування медичної галузі. Як лікар працює і надалі працюватиме над поліпшенням медичного обслуговування на всіх рівнях. Побажав присутнім, щоб кожен мав доступні медичні послуги високої якості, щоб сімейні лікарі стали хранителями і друзями родин.

Сільський голова Литвяківської сільської ради Валерій Ночовний щиро подякував громаді, керівництву району, всім, хто доклав зусиль до створення усіх необхідних умов для профілактики та першої медичної допомоги жителям села.

Після вітальних слів керівники урочисто перерізали стрічку та відкрили амбулаторію. Всі бажаючі мали змогу оглянути відремонтовані та оснащені необхідним обладнанням кабінети. Місцевим жителям тепер буде зручніше отримати послуги сімейного лікаря, консультації гінеколога, стоматолога, мінімальний обсяг лабораторних обстежень.

У районі і надалі буде продовжуватися робота щодо оснащення медичним обладнанням ФАПів та амбулаторій.