28 жовтня, 68 років тому, Україну було остаточно визволено від німецько - фашистських загарбників. Цей день назавжди закарбується у пам»яті вдячних нащадків, адже саме завдяки звитязі воїнів-визволителів українцям подаровано можливість жити під мирним небом.

26 жовтня з нагоди річниці визволення України від німецько- фашистських загарбників у селі Засулля, біля пам’ятника Солдатської Слави , було проведено урочистий мітинг. Участь у мітингу взяли голова районної ради Олексій Дядечко, голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко, ветерани, місцеві жителі, громадськість, учнівська молодь.

Голова районної ради Олексій Дядечко у своєму виступі зауважив:

-    Ми повинні завжди пам»ятати про подвиг наших визволителів-переможців. І найкращою пам»яттю про них є наша наполеглива праця, шана, повага і підтримка цих людей.

Він побажав ветеранам міцного здоров»я та довголіття.

Слова привітань пролунали з вуст голови райдержадміністрації Віктора Алєксєєнка, голови ради Лубенської районної організації ветеранів України Василя Силки.

Загиблих було вшановано хвилиною мовчання, до пам»ятника покладено квіти.