24 жовтня очільники районної влади Олексій Дядечко та Віктор Алєксєєнко здійснили робочі поїздки в села Засулля, Солониця, Новооріхівка, Литвяки.

Керівники району поспілкувався з мешканцями Засульської територіальної громади, ознайомився з ходом робіт по облаштуванню водонапірної башти по вул.Лісній, с.Солониця, поцікавилися як проходить реконструкція приміщення Солоницької школи в адміністративне приміщення територіального центру соціального обслуговування райдержадміністрації.

Також ознайомились з ходом ремонту покрівель багатоповерхівок села Новооріхівка, побували у приміщенні амбулаторії загальної практики сімейної медицини с.Литвяки, де вже закінчено ремонтні роботи і незабаром об»єкт буде введено вдію.