Протягом вересня-жовтня у загальноосвітніх навчальних закладах району пройшли щорічні батьківські конференції. Традиційно у їх роботі взяли участь керівники району голова районної ради Олексій Дядечко, голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко та їхні заступники.

Добре налагоджена й організована взаємодія влади, родини й школи дозволяє безпосередньо на місцях і в короткі терміни вирішувати назрілі питання в галузі освіти і не тільки. Основне, на чому була акцентована увага, – повноцінне харчування, медичне обслуговування, заняття фізкультурою і спортом, організація дозвілля і позашкільного виховання дітей.

Так, на батьківських конференціях у Калайдинцівській та Новаківській ЗШ І-ІІІ ступенів детально обговорювали питання підтримки фізичного здоров’я учнів. У Хорошківській та Новооріхівській ЗШ І-ІІІ ступенів говорили про виховний потенціал родини.

У всіх школах батьківські конференції пройшли за участю психологів, соціальних педагогів, лікарів сімейної медицини, сільських голів, представників громадськості.

Такі зустрічі свідчать про те, що тісна співпраця районної влади, педагогів і батьків є основою виховання особистості.