Воно завжди асоціюється з ялинкою, подарунками, смаколиками та святковим настроєм.
Прийшло це радісне свято і до малечі в Березотіцький дошкільний навчальний заклад ”Берізка”, на яке з нетерпінням чекала малеча дитячого садочка, готуючи віршики та таночки.![Берез](/images/2022_рік/ФОТО_2022/Берез.jpg)
![Берез](/images/2022_рік/ФОТО_2022/Берез.jpg)
Щоб привітати дітей зі святом, вручити подарунки та солодкі гостинці, завітала голова Лубенської районної ради Тетяна Качаненко разом з колегою Миколою Романютою.
Украінські вбрання у діток та працівників колективу надихають та дають впевненість - Україна Непереможна.![Берез дітки](/images/2022_рік/ФОТО_2022/Берез_дітки.jpg)
![Берез дітки](/images/2022_рік/ФОТО_2022/Берез_дітки.jpg)