Сьогодні свій день відзначають ті, хто не чекаючи подяк, нагород і визнання, за покликом серця допомагають людям -ВОЛОНТЕРИ! Люди з колосальною енергією, дарують надію!День Волонтера

Ваша безкорислива та дуже важлива праця надихає все суспільство. Адже чужий біль, страждання та нужденність не залишають вас байдужими, спонукаючи допомагати тим, хто цього потребує. Ви благородні, милосердні та небайдужі до чужої біди. На вас чекають, вам дякують, вас поважають та мають за приклад. Ви стали янголами-охоронцями для захисників України, поранених та переселенців. Ви простягаєте руку допомоги, наповнюєте надією зневірені серця. Завдяки вашій копіткій праці світ стає кращим. Дякуємо всім волонтерам та бажаємо кожному міцного здоров’я, родинного затишку і тепла, наснаги та добробуту. Нехай ваша безкорислива праця буде на благо процвітання та миру в Україні.

Голова Лубенської районної ради
Тетяна КАЧАНЕНКО