ЦЬОГО ДНЯ У 2014 РОЦІ ВІДДАВ ЖИТТЯ ЗА УКРАЇНУ:

Капітан, начальник служби ПММТаранець
Таранець Станіслав Олексійович.

Народився 13 серпня 1979 р., с. Велика Круча, Пирятинський район, Полтавська область.

Після закінчення навчального закладу був направлений до селища Гвардійське Новомосковського району Дніпропетровської області. Потім проходив військову службу у місті Донецьк. Після розформування військової частини був направлений у 3-й окремий полк спецназу м. Кіровоград, де обіймав посаду начальника складу паливно-мастильних матеріалів. Під час проведення АТО займався забезпеченням транспортних засобів ЗСУ паливом і не одноразово супроводжував конвої у зону АТО.

Підрозділ: 3-й окремий полк спеціального призначення.
Обставини загибелі: О 5-й годині ранку 29 листопада 2014 р. Станіслав вирушив з черговим конвоєм паливно-мастильних матеріалів в зону проведення АТО (Донецька область). Його машина йшла у голові колони. На слизькій дорозі водій не впорався з керуванням в результаті чього бензовоз кілька разів перевернувся. Від отриманих травм Станіслав помер на місці. Водій вижив. Аварія сталась у селищі Куколівка Олександрійського району Кіровоградської області.
Сімейний стан: Залишилась дружина і донька.
Місце поховання: с. Велика Круча, Пирятинський район, Полтавська область.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 5, ряд 7, місце 9.

У січні 2015 року ім'я Станіслава занесене до Книги Пошани Полтавської обласної ради.

ГЕРОЯМ СЛАВА!
ПАМ’ЯТАЄМО ТИХ ХТО ВОЮВАВ І ЗАГИНУВ ЗА ЄДИНУ УКРАЇНУ!