Сьогодні, 7 листопада, відзначає свій День народження народний депутат України IX скликання Ляшенко Анастасія Олексіївна!
Шановна Анастасіє Олексіївно!Ляшенко
Від імені депутатського корпусу та виконавчого апарату Лубенської районної ради прийміть найщиріші вітання та побажання здійснення всіх планів та задумів!

Нехай постійними супутниками у житті будуть мир і злагода у душі, у серці – доброта, а у справах – мудрість і виваженість. Нехай доля буде завжди прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу вдачу, вірних і надійних друзів, колег, партнерів. Нехай у Вашому серці не згасає вогник любові до рідної землі, а любов, що Ви віддаєте людям, повернеться до Вас сторицею.
Бажаємо Вам міцного здоров'я, невичерпності життєвих сил, натхнення та наснаги у здійсненні великих звершень на благо нашої Лубенщини.

Голова Лубенської районної ради
Тетяна КАЧАНЕНКО