Сьогодні, 6 листопада, свій день народження святкує депутат Полтавської обласної ради Сухонос Наталія Василівна.
Шановна Наталіє Василівно, прийміть наші щирі вітання нагоди Дня народження!Сухонос

Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров'я, подальшої активності, благополуччя і радості. Хай кожен новий день Вашого життя приносить Вам лише добро, доля буде щедрою на успіх, а тепло та підтримка близьких зігрівають Вашу душу!
Нехай завжди й у всьому Вас супроводжують удача, супутниками життя будуть непохитна воля та оптимізм. Дякуємо за Вашу працю, турботу та відданість. Нехай доля завжди буде прихильною до Вас та Вашої родини, а кожен новий день дарує приємні враження, задоволення від роботи та світлу надію на майбутні роки!

Голова Лубенської районної ради
Тетяна КАЧАНЕНКО