20 жовтня у Єнківцяїх панувала святкова атмосфера. Тут відзначали День села. З гарним настоєм єнківчани зібралися біля сільського клубу. Співали, танцювали, спілкувались, отримуючи від цього масу задоволення. Разом, дружньою єнківською родиною, вони згадали як розбудовувалось село, пригадали успіхи минулого і сьогодення.

Трудівникам села, активістам було вручено подарунки. Їх отримали Віра Ковальчук, Катерина Мисник, Катерина Тарашко, які не шкодуючи сил працювали в полі, на фермі біля худоби.

Добрі слова і подарунки за наполегливу працю, слушні поради отримали і найстарші мешканці села Єнківці Марфа Володимирівна Козлова (1917 року народження) та Микола Олексійович Долгов (1922 року народження).

Єнківчан зі святом прибули привітати керівники району Олексій Дядечко та Віктор Алєксєєнко. Вони бажали селу розквіту, а селянам - здоров»я, достатку і благополуччя.

Сільський голова Бієвецької сільської ради Ніна Остапенко у своєму виступі дякувала односельцям за низку добрих справ, зроблених для села, побажавши усім односельцям і надалі залишатись дружніми і натхненними.

На присутніх чекав святковий концерт, який дарували учасники художньої самодіяльності Бієвецького сільського клубу: Ярина Кравцова, Вікторія Канівець, Людмила Письменна на чолі з художнім керівником Світланою Робош.

Були на святі і змагання, і лотерея, і смачна уха, якою пригощали всіх бажаючих.

Спонсорами свята  виступили СТОВ Агрофірма "Куйбишеве"  (керівник Ігор Докторов), ТОВ "Національний колорит" (керівник Артур Маркарян), ПП Катерина Легенька, Ганна Бойко, Світлана Вобла, Тетяна Бутрим.

Селяни залишились задоволеними. На наступний рік вони обов»язково зберуться знову аби повторити ці прекрасні миті.