ЦЬОГО ДНЯ У 2018 РОЦІ ВІДДАВ ЖИТТЯ ЗА УКРАЇНУ:Корна А М

Сержант, старшина роти Корна Андрій Миколайович.

Народився 30 липня 1991 р., м. Хорол, Полтавська область.
Дата та місце загибелі: 12 жовтня 2018 р., смт Зайцеве, Бахмутський район, Донецька область, внаслідок підриву на вибуховому пристрої.

Залишились батьки та брат.
Місце поховання: м. Хорол, Полтавська область, Центральне кладовище (фото надгробку:

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 10, ряд 8, місце 34.

Нагороджений відзнакою Президента України "Учаснику АТО", відзнакою Міністерства оборони України "За зразкову службу", Почесним нагрудним знаком начальника Генерального штабу "За взірцевість у військовій службі", медаллю "За оборону Авдіївки, Почесною відзнакою командира 72-ї ОМБ "За оборону шахти Бутівка".
Присвоєно звання "Почесний громадянин Хорольського району"посмертно.

У пам'ять про Героя, 11 жовтня 2019 року, посмертно відкрито меморіальну дошку на стінах його рідної школи – Хорольської гімназії.

ГЕРОЯМ СЛАВА!
ПАМ’ЯТАЄМО ТИХ ХТО ВОЮВАВ І ЗАГИНУВ ЗА ЄДИНУ УКРАЇНУ!