З днем юриста
Сьогоднішній день є святом людей, життєве кредо яких – боротися за справедливість, за ствердження Закону і Права, за честь і свободу людини.
Вам – досвідченим знавцям права, фахівцям юридичної науки і практики належить нелегка, але надзвичайно відповідальна і почесна місія гарантування дотримання норм законів, верховенства права, забезпечення юридично гарантованих прав та інтересів громадян, суспільства та держави.
Бажаємо вам творчої наснаги, міцної команди, нових успіхів та досягнень, витримки у складних ситуаціях і зважених рішень.
Нехай оптимізмом і натхненням, плідною працею і хорошим настроєм повниться кожен ваш день. Високий професіоналізм і працездатність будуть винагородженні повагою і довірою громадян, впевненістю у надійному і справедливому захисті їх конституційних прав і свободи.
Зичимо вам здоров'я, радості, добра, світлого майбуття. Хай чисте сумління і власна гідність супроводжують вас на професійному шляху, а тепло, щирість, віра і любов — у родинному житті.

З повагою,
Голова Лубенської районної ради Тетяна КАЧАНЕНКО