Традиційно в перший понеділок жовтня відзначається Міжнародний день лікаря, метою якого є розвиток та пропагування солідарності лікарів у всьому світі.

Здоров’я людини споконвіку вважалося найціннішим скарбом, а професія лікаря була та залишається однією з найнеобхідніших і найшанованіших у світі.
Медики завжди, і в мирний, і у воєнний часи, знаходяться на лінії вогню у боротьбі за життя та здоров’я людей. А сьогодні як ніколи наші лікарі тримають оборону поруч з українськими воїнами, рятуючи життя тисяч наших громадян.День лікаря

Сердечна вам подяка за професіоналізм та відданість справі, врятовані життя пацієнтів, людяність та милосердя.

Бжаємо мирного неба в нашій улюбленій Україні, міцного здоров’я, натхнення, невпинного професійного розвитку і реалізації всіх планів

Усе буде Україна! Перемога буде за нами!

Голова Лубенської районної ради
Тетяна КАЧАНЕНКО