77_8

21 вересня у районному будинку культури проходив  14 - ий фестиваль родинної творчості «На крилах любові».

Співали , танцювали, дарували гарний настрій цілими родинами, вкотре довівши, що Лубенщина багатами талантами і звичаї, традиції нашого народу змалечку передаються з покоління в покоління Цього року 34 родинні колективи із 14 сільських рад продемонстрували свій безмежний талант.

Очільники районної влади Олексій Дядечко та Віктор Алєксєєнко   бажали творчим родинам натхнення, нових успіхів і перемог на сцені.

Начальник відділу культури і туризму Людмила Пазенко з захопленням говорила про досягнення учасників фестивалю.

Всі учасники отримали подарунки, а фіналом дійства став святковий фейєрверк.