11

12 жовтня в рамках культурно-мистецької акції «Майстри мистецтв – трудівникам села» артисти Полтавської обласної філармонії виступили з концертними програмами в населених пунктах району. Виступи солістів та творчих колективів обласної філармонії стали справжнім святом для жителів сіл Вовчик, Новооріхівка, Тарандинці та Березоточа. Бажаючих насолодитися справжнім мистецтвом, поринути в чарівний світ музики зібралося чимало, в залах сільських будинків культури не було вільних місць. Артистів зустрічали і проводжали щирими оплесками.

У с. Вовчик у концерті взяли участь голова облдержадміністрації Олександр Удовіченко та голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко. Цього ж дня Віктор Алєксєєнко побував на концерті в с. Тарандинці. Голова районної ради Олексій Дядечко насолоджувався виступами митців у Новооріхівці та Березоточі.

Керівники району, сільські голови подякували аматорам народного мистецтва за чудові концерти та запросили частіше відвідувати Лубенщину.