Пирятин ЧХЗаклади освіти та охорони здоров'я Пирятинської громади отримали допомогу від Товариства Червоного хреста.

Зокрема, голова Лубенської районної ради Тетяна Качаненко передала так звані "тривожні рюкзаки", укомплектовані Товариством. До їх складу входять гігієнічні та продуктові набори.
Окрім цього Пирятинська організація Червоного хреста передала ковдри, ланч-бокси, антисептики та комплекти розвивальних ігор для організації дозвілля дітей, які перебувають в укриттях закладів загальної середньої освіти. Отриману допомогу розподілили між закладами освіти, в яких наявні укриття.
Також Товариством Червоного хреста передано 60 комплектів постільної білизни для Пирятинської лікарні.Пирятин ЧХ1