444

З метою вивчення питань соціально-економічного розвитку району 12 жовтня голова облдержадміністрації Олександр Удовіченко відвідав Лубенщину. В ході робочої поїздки ознайомився з діяльністю ТОВ «Національний колорит» в с. Духове (директор Артур Маркарян) і взяв участь у відкритті приміщення для утримання свинопоголів’я. На сьогоднішній день збудовано приміщення для утримання свиней, приміщення для забою свиней, кормокухня, господарські будівлі, артезіанська свердловина  та адміністративний корпус. Реконструкція свинокомплексу продовжується.

Керівник області побував на відкритті новозбудованої теплогенераторної Ісківської ЗШ І-ІІІ ступенів. З метою покращення  опалення шкільного приміщення та збереження енергоресурсів збудована сучасна теплогенераторна. Новобудова обладнана двома котлами АОГВ-100 «Маяк» та іншим сучасним устаткуванням. Опалюватиме приміщення школи загальною площею 1950 кв.м.

У с. Вовчик Олександр Удовіченко взяв участь у концерті артистів Полтавської обласної філармонії в рамках акції «Майстри мистецтв – трудівникам села».

Голова облдержадміністрації також ознайомився з діяльністю ТОВ «КММ - Агро» с. Новооріхівка, де вирощуються бройлери, оглянув приміщення для утримання птиці. Директор товариства Микола Косяк розповів, що на  даний час проведено реконструкцію одного приміщення для вирощування бройлерів з  підведенням комунікацій. Проведено ремонт другого приміщення, протягом місяця  буде встановлено обладнання і введено в експлуатацію. Здійснено перебудову приміщення для забою птиці. На черзі реконструкція ще трьох приміщень.

В ході робочої поїздки голову облдержадміністрації Олександра Удовіченка супроводжували голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко, голова районної ради Олексій Дядечко, заступник голови райдержадміністрації Микола Федоренко.