Війна забрала життя ще одного жителя Пирятинської громади. Захищаючи Україну від рашистської навали, загинув житель села Нетратівка Віталій Мандебура.Віталій Майдебура

Народився він 13 жовтня 1999 року в селі Вільшанка Жашківського району Черкаської області. У 2000 році родина переїхала у Нетратівку, на Чорнухинщині. Хлопець закінчив Куріньківську школу, далі навчався в будівельному училищі. У 2019 році був призваний на строкову службу до лав ЗСУ. Проходячи службу в десантно-штурмових військах, хлопець підписав контракт, після закінчення терміну дії якого, восени 2021 року, повернувся у рідне село.
4 квітня 2022 року був мобілізований. Загинув 15 вересня на території Харківської області.
Прощання з загиблим Героєм відбудеться у понеділок, 19 вересня, о 12.00, в центрі села Нетратівка Куріньківського старостинського округу.
Для підвезення усіх, хто братиме участь у похоронній процесії, об 11.00 від Пирятинського КГЦ відправлятиметься автобус.