З метою надання практичної та методичної допомоги працівникам органів місцевого самоврядування, підвищення їх професійного рівня у районній раді було запроваджено «дні виконавчого апарату районної ради».

Заступник голови районної ради Євгенія Яковченко, начальник організаційного відділу виконавчого апарату районної ради Людмила Перерва, радник голови районної ради з юридичних питань Наталія Шишова вже побували у Шеківській, Тишківській, Новаківській, Тарандинцівській сільських радах. Заступник голови районної ради Євгенія Яковченко відвідала Бієвецьку сільську раду.

Людмила Перерва та Наталія Шишова надали рекомендації  щодо оформлення протоколів та рішень сесій сільських рад, ознайомили з порядком ведення особових справ і трудових книжок , на конкретних прикладах пояснили як формується особова справа посадової особи органів місцевого самоврядування, заповнюється трудова книжка.

Євгенія Яковченко висловила своє бачення роботи сільських рад, їх виконавчих комітетів задля позитивного вирішення проблем громад, досягнення конкретних результатів.