З нагоди відзначення 1034-ої річниці заснування міста Лубни та 79-ої річниці визволення Лубенщини у Другій світовій війні, голова Лубенської районної ради Тетяна Качаненко провела зустріч з учасниками ліквідації аварії на ЧАЕС 1 категорії, інвалідіами, хвороба яких пов`язана з ліквідацією аварії на станції.

Поспілкувалася, вислухала їхні проблеми, адже моральна підтримка також дуже важлива. Привітала зі святом, вручила Подяки Лубенської районної ради за участь у допомозі Збройним Силам України, багаторічну громадську діяльність, активну життєву позицію та продуктові набори і засоби гігієни.
Подякувала старшому поколінню героїв, ветеранам та учасникам бойових дій, які свого часу гідно виконали свій патріотичний обов’язок та висловила тверде переконання, що місто над Сулою чекає справді світле, мирне та добре майбуття, адже тут живуть і працюють справжні патріоти Лубен, народжуються і ростуть найталановитіші та найрозумніші діти.
Чернобиль