БІЛЬ ГІРКОЇ ВТРАТИДраненко О В

Трагічна звістка знову донеслась зі Східних рубежів України про загибель нашого земляка-військовослужбовця х Хорольської територіальної громади. Драненко Олег Валерійович, 21.01.1983 р.н., уродженець села Вергуни Клепачівського старостинського округу Хорольської міської територіальної громади загинув у районі населеного пункту Очеретино, поблизу м.Покровськ Донецької області.
Життя командира відділення 3 роти спеціального призначення, молодого солдата Сил спеціальних операцій Збройних Сил України обірвалося 11 вересня 2022 року.
Від імені всієї Хорольської громади висловлюємо щирі співчуття матері загиблого – Раїсі Іванівні, рідним, близьким та друзям, у пам’яті яких навічно залишиться світлий образ воїна-захисника. Поділяємо біль тяжкої втрати з вдячністю за військову службу та захист Батьківщини на лініях вогню.
Про дату та час прощання із загиблим Захисником, проведення заупокійного богослужіння та захоронення у його рідному селі буде повідомлено додатково.
Світла, незгасна пам'ять тобі, Воїне!