14 вересня 2022 року під головуванням голови Лубенської районної ради Тетяни Качаненко відбулося чергове пленарне засідання 12-ї сесії Лубенської районної ради восьмого скликання.12 сесія

В роботі сесії взяли участь заступник голови Лубенської районної ради Оксана Цимбал, начальник Лубенської районної військової адміністрації Сергій Сіряченко, керівник Лубенської окружної прокуратури Іван Кінаш.
Сесія 12
Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять усіх полеглих військових та цивільних.
На початку засідання Сергій Сіряченко ознайомив присутніх з ситуацією в Лубенському районі в період воєнного стану.
Сесія 12 Качан
Про результати діяльності Лубенської окружної прокуратури проінформував керівник Іван Кінаш.Сесія 12 прок
Депутати розглянули низку питань, які попередньо були опрацьовані на спільному засіданні постійних комісій районної ради.Сесія 12 Сіряч
Сесія 12 залЗакриваючи дванадцяту сесію, голова районної ради Тетяна Качаненко подякувала депутатам районної ради за особистий вклад кожного про турботу та надану допомогу для наших захисників, побажала, щоб добро, єдність і любов повернули мир в Україну, щоб наблизити нашу спільну перемогу.