Сьогодні,9️⃣ вересня, свій День народження зустрічає депутат Лубенської районної ради VIII скликання - Циганенко Олександр Миколайович.

Шановний Олександре Миколайовичу!Циганенко
Від імені депутатського корпусу, виконавчого апарату Лубенської районної ради прийміть вітання з нагоди Вашого Дня народження.
Нехай Ваша харизма та мудрість допомагають досягати нових висот, а цілеспрямованість, лідерські якості та відповідальний підхід до всіх справ стануть запорукою подальших звершень!
Зичимо, щоб і надалі Ваша праця була плідною та змістовною, розпочаті справи приносили вагомі результати, а успіхи йшли поряд з особистим щастям, злагодою та достатком.
Нехай доля завжди буде прихильною до Вас та Вашої родини, а кожен новий день дарує приємні враження, задоволення від життя!
Мирного Вам неба🇺🇦

З повагою,