10 жовтня у районній раді було проведено семінар з секретарями сільських рад. Участь

у семінарі взяли голова районної ради Олексій Дядечко, заступник голови районної Євгенія Яковченко.

Як зазначив голова районної ради Олексій Дядечко подібні семінари - це можливість поспілкуватись, обмінятись досвідом роботи, вчасно дізнатись про зміни в законодавстві.

Семінар проходив у формі полілогу. Секретарі задавали запитання, отримуючи ґрунтовні відповіді від фахівців.

Про зміни у порядку спадкування майна доповіла завідувач Першої Лубенської державної нотаріальної контори Марина Юрченко. Вона зупинилась на питаннях місця відкриття спадщини, строку для прийняття спадщини та для відмови від прийняття спадщини,   оформлення відмови від спадщини, спадкування грошових вкладів.

З рекомендаціями щодо оформлення протоколів та рішень сесій сільських рад звернулась до присутніх заступник голови районної ради Євгенія Яковченко. Вона закликала секретарів звертатись за методичною і практичною допомогою в організаційний відділ районної ради.

З інформацією про порядок ведення особових справ і трудових книжок виступили начальник організаційного відділу виконавчого апарату районної ради, Людмила Перерва, радник голови районної ради з юридичних питань Наталія Шишова. На конкретних прикладах вони пояснили як формується особова справа посадової особи органів місцевого самоврядування, заповнюється трудова книжка. Секретарям рекомендовано в роботі дотримуватись чинного законодавства України: Інструкції, затвердженої Міністерством юстиції України від 17.08.1993 року «Про порядок ведення трудових книжок працівників» та постанови Кабінету Міністрів України «Про порядок ведення особових справ державних службовців в органах виконавчої влади» від 25.05.98р.є № 731.

Підсумки семінару підбила заступник голови районної ради Євгенія Яковченко.

Секретарі внесли пропозиції щодо плану роботи наступного семінару-навчання.