1 Школа

Цьогорічний День Знань, як і всі свята цього року, - має гіркий присмак обмежень і засторог. Звичайний навчальний рік відкривають святковою лінійкою. Та на жаль, в 2022 році це світле і радісне свято проходить у воєнний час. Однак важливо, що, попри повномасштабну війну в Україні навчання триває, що наші діти отримують знання про Україну, бо саме наша освіта, наша багатовікова історія дає нам міцність і силу духу, єдність і витримку.
Сьогодні заступник голови Лубенської районної ради Оксана Цимбал та депутат Лубенської районної ради VIII скликання Олег Кулик завітали в загальноосвітню школу №1 м.Лубни, привітали з Днем Знань школярів, побажали, щоб шлях до знань був впевненим та цікавим, передали так звані «тривожні рюкзаки», укомплектовані Товариством Червоного Хреста України, для потреб школярів.
Вкотре висловлюємо щиру вдячність Товариству Червоного Хреста України за розуміння, постійну співпрацю та підтримку!